ماساژ بابلسر

ماساژ بابلسر | خدمات ماساژ در منزل در بابلسر | خدمات ماساژ در بابلسر | هزینه ماساژ در بابلسر

با اندکی تامل در تاریخ به این موضوع پی می بریم که استفاده از ماساژ برای درمان در تمام ملت ها رواج داشته است. دلیل آن نیز عامه پسند و تاثیرگذاری آن است. در گذشته مردم بدون دانستن تاثیرات ماساژ از آن به صورت ناخودآگاه استفاده می کردند. زمانی که عضوی از آن ها دچار آسیب دیدگی می شد. به این دلیل که ماساژ در گذشته به گستردگی امروزه نبوده است، اولین اقدام آن ها تکان دادن یا مالش دادن عضو آسیب دیده بود. علاقه‌مندان به ماساژ در استان مازندران به ویژه شهروندان بابلسری بدانند که خدمات ماساژ اقیانوس در این راستا فعالیت چشمگیری دارد. این مجموعه  خدمات ماساژ بابلسر را به همشهریان خود ارائه می کند.

تعریف ماساژ

ماساژ از یک سری حرکات منظم، مرتب تشکیل میشود. این عملیات بر پایه اصولی خاص که بر روی بافت های بدن، به منظور رسیدن به اهداف خاصی انجام می گیرد. برخی افراد به جای ماساژ دستی از دستگاه ماساژور استفاده می کنند.

انواع ماساژ

جالب است بدانید که هزاران نوع مختلف ماساژ، در دنیا وجود دارد که با سلیقه ها و نیازهای متفاوت مردم مطابقت دارد. ما تنها تعداد انگشت شماری از انواع مختلف ماساژ را برای شما بازگو می کنیم که هر یک از شما چه یک مرد چه فرد درحال رشد و در سنین بلوغ، همه و همه می توانید از آنها بهره ببرید.

  1. ماساژ سوئدی
  2. روسی
  3. ماساژ تایلندی
  4. ورزشی
  5. ماساژ وتسو
  6. شیاتسو و…
خدمات ماساژ در منزل در بابلسر | خدمات ماساژ در بابلسر | هزینه و قیمت ماساژ در بابلسر
خدمات ماساژ در منزل در بابلسر | خدمات ماساژ در بابلسر | هزینه و قیمت ماساژ در بابلسر
ماساژ درمانی و تاثیر آن

ماساژدرمانی در ملل مختلف سابقه ای طولانی دارد. انسان ها از دیرباز از ماساژ برای درمان دردهای خود استفاده می کردند. در تمام دنیا ماساژ به عنوان بخشی از درمان مورد استفاده قرار می گیرد. ماساژ درمانی از طریق طب سنتی، با حرکات دست و کشش‌ها و در دانش نوین پزشکی با به کارگیری فشار‌های خاص روی نقاط مختلف بدن و همچنین با کمک تجهیزات و دستگاه‌های مختلف انجام می‌گیرد. امروزه ماساژ درمانی به عنوان یکی از شاخه‌های علم فیزیوتراپی شناخته می‌شود.

تاثیرات فیزیولوژیکی ماساژ درمانی را برشمرید

تاثیر بر روی پوست: افزایش جریان خون در پوست و تسریع پروسه ترمیم، تقویت رشته های کلاژن، افزایش تحرک پوست و بافت های زیزین آن

اثرات ماساژ بر روی سیستم گردش خون: کمک به بازگشت وریدی، بهبود جریان سرخرگی، تسریع پروسه ترمیم

تاثیر ماساژ بر روی سیستم لنفاوی: کمک به جریان لنف، کمک به جذب تورم، تسریع در دفع مواد متابولیک، تسریع ریکاوری و بهبود عملکرد سیستم ایمنی

موثر بودن ماساژ بر روی عضلات اسکلتی: افزایش جریان خون در عضلات، تسریع ریکاوری و رفع خستگی، رفع چسبندگی بین فیبرها، ریلکس شدن عضلات و افزایش تحرک پذیری عضلات

اثر ماساژ بر روی سیستم عصبی: کمک به ریلکسیشن، کاهش درد، تسهیل عملکرد رفلکس ها و کاهش استرس

تاثیر ماساژ بر روی سیستم تنفسی: کمک به ریلکس شدن عضلات تنفسی، کمک به کنده شدن و تخلیه‌ی ترشحات از جداره‌ی ریه

موثر بودن ماساژ بر روی دستگاه گوارش: کمک به حرکات مواد داخل روده و کمک به جذب و دفع مواد

خدمات ماساژ در منزل در بابلسر | خدمات ماساژ در بابلسر | هزینه و قیمت ماساژ در بابلسر
خدمات ماساژ در منزل در بابلسر | خدمات ماساژ در بابلسر | هزینه و قیمت ماساژ در بابلسر

خدمات ماساژ اقیانوس

علاقه‌مندان به ماساژ در استان مازندران به ویژه شهروندان بابلسری بدانند که خدمات ماساژ اقیانوس در این راستا فعالیت چشمگیری دارد. این مجموعه  خدمات ماساژ بابلسر را به همشهریان خود ارائه می کند.

شماره تماس :

۰۹۹۰۲۶۱۸۳۰۶
انواع ماساژ, بادکش درمانی, بادکش متحرک, خدمات ماساژ اقیانوس, خدمات ماساژ در بابلسر, ماساژ در منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست